PLAATS

NAAM

TIJD

BIJZONDERHEDEN

Maandag

     

Urmond

Standerdmolen

13.30-17.00

Jaarrond en op afspraak

Dinsdag

     
Grathem  Grathemmermolen 13.00-18.00 Jaarrond en op afspraak

Woensdag

     

Baexem

Aurora

12.00 -16.00

Jaarrond

Beegden

Sint Lindert

13.00-17.00

Jaarrond

Beek

Sint Hubertus

13.00-17.00

 

Gennep

Molen de Reus

13.00-16.00

Jaarrond

Kessel

Sint Anthoniusmolen

13.30 -17.00

Jaarrond

Maasbracht

Leonardusmolen

13.00-16.00

Tussen 1 mei en 1 november

Roeven Nederweert
Stramproy
Stramproy
Tungelroy

De Windlust
De Nijverheid
Broekmolen
Sint Annamolen

13.30-16.30
13.00-16.30
11.00-16.00
13.00-17.00

iedere woensdag
3e woensdag van de maand
2e woensdag van de maand
1e woensdag van de maand

Weert Keent

Sint Annamolen

13.30-16.30

2e woensdag van de maand

Donderdag

     

Heythuysen

Sint Antoniusmolen

12.00-16.00

Jaarrond

Vrijdag

     

Afferden

Molen Nooitgedacht

13.00-16.00

Jaarrond

Zaterdag

     

Baarlo

Watermolen

10.00-12.00

Jaarrond

Beegden

Sint Lindert

13.00-17.00

Jaarrond

Beek

Sint Hubertus

13.00-17.00

1e en 3e zaterdag mei t/m okt

Beesel

De Grauwe Beer

11.00-17.00

Jaarrond

Elsloo
Epen

Slakmolen
Volmolen

13.00-17.00
13.00-17.00

1e en 3e zaterdag apr t/m sept
1e en 4e zaterdag van de maand

Heijen

Gerarda Molen

13.00-16.00

Jaarrond

Kessel

Sint Anthoniusmolen

13.30-17.00

Jaarrond

Lottum

Houthuizermolen

13.00-17.00

Jaarrond

Maasbracht

Leonardusmolen

13.00-16.00

Jaarrond

Merselo

Nooit Gedacht

13.30-16.30

2e en 4e zaterdag van de maand

Meterik

Eendracht maakt macht

13.30-17.00

Jaarrond

Nederweert (Kreyel)

St. Joseph

09.00-12.00

1e en 3e zaterdag van de maand

Nunhem

Sint Ursulamolen

10.00-14.00

1e en 3e zaterdag vd maand Olieslaan

Nuth

Beltkorenmolen Nuth

13.00-16.30

1e en 3e zaterdag vd maand

Ospel

Korenbloem

10.00-16.00

2e en 4e zaterdag vd maand
en op afspraak

Roermond

Kepelse Meule

 

10.00-14.00

10.00-14.00

 

2e zaterdag mei
(Nationale Molendag)

2e zaterdag september
(Nationale Monumentendag)

11 juni 2016

9 juli 2016

verder alleen op afspraak

Sittard

Ophovenermolen

12.00-14.00

Laatste zaterdag van de maand
molenaar aanwezig

Stevensweert

Hompesche Molen

13.00-16.00

2e en laatste zaterdag vd maand

St Odiliënberg
Stramproy

Molen van Verbeek
De Nijverheid

13.00-16.00 vanaf 9.30

1e en 3e zaterdag vd maand
Jaarrond

Valkenburg

De Oude Molen

11.00-17.00

Iedere zaterdag

Venray

St. Petrusmolen

13.00-16.00

Iedere zaterdag

Wolfshuis-Bemelen
Weert Keent

Van Tienhovenmolen
Sint Annamolen

11.00-17.00
13.30-16.30

2e en 4e zaterdag vd maand
Iedere zaterdag
maart t.m november

Zondag

     

Baexem

Aurora

13.00-17.00

2e en 4e zondag vd maand

Heythuysen

Sint Antoniusmolen

13.00-17.00

1e en 3e zondag vd maand

Horn

De Welvaart

09.00-13.00

1e en 3e zondag vd maand

Ittervoort

Schouwsmolen

14.00-16.00

3e zondag vd maand

Melick
Neer
Welten

Prins Bernhardmolen
Friedessemolen
Weltermolen

13.30-16.30
13.00-17.00
12.00-16.00

1 mei t/m eerste zondag okt
mei t/m september
3e zondag vd maand

Roermond

Kepelse Meule

 

1e zondag oktober
(Limburgse Molendag)

Stramproy

Broekmolen

11.00-16.00

4e zondag vd maand

Weert Keent

Sint Annamolen

13.30-16.30

1e zondag vd maand
maart t/m november